مسابقات جشنواره ورزشی که به مناسبت هفته دولت آغاز شده بود در ابتدای هفته گرامیداشت دفاع مقدس به پایان رسید

مسابقات جشنواره ورزشی که به مناسبت هفته دولت آغاز شده بود در ابتدای هفته گرامیداشت دفاع مقدس به پایان رسید

۰۱ مهر ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۲ کد : ۳۴۹۱ اخبار
تعداد بازدید:۴۶۶
مسابقات جشنواره ورزشی که به مناسبت هفته دولت آغاز شده بود در ابتدای هفته گرامیداشت دفاع مقدس به پایان رسید
مسابقات جشنواره ورزشی که به مناسبت هفته دولت آغاز شده بود در ابتدای هفته گرامیداشت دفاع مقدس به پایان رسید

مسابقات جشنواره ورشی ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در روز 29/6/96 به پایان رسید.این دوره از مسابقات از تاریخ 29/5/96 با حضور 176 نفر از آقایان و 65 نفر از بانوان که مجموعا 241 نفر بود  آغاز گردید.رشته هایی که شرکت کنندگان در آن به رقابت پرداختند عبارت بود از فوتبال گل کوچک،فوتسال،والیبال،طناب کشی،دارت،شطرنج،پرتاب آزاد بسکتبال،آمادگی جسمانی،بدمینتون و تنیس روی میز در دو بخش آقایان و بانوان.نفرات برتر این مسابقات در جدول ذیل اعلام میگردد.

مسابقه بانوان(انفرادی)

نفر اول

نفر دوم

نفر سوم

دارت

سارا حق شناس

زینب سلیمانی

سکینه حسینی بجدنی

تنیس روی میز

طاهره روشن

مهدیه یوسف صفری

رویا حیدری

آمادگی جسمانی

مهناز شاه محمدیان

زهرا همتی

دلاسا احمدی

بدمینتون

رویا حیدری

گلناز وزیری

زهرا همتی

پرتاب آزاد بسکتبال

دلاسا احمدی

زهرا همتی

گلناز وزیری

 

مسابقه آقایان(انفرادی)

نفر اول

نفر دوم

نفر سوم

دارت

محمد آقامیرزایی

حسن صالحی

سیدابوالقاسم هاشمی

تنیس روی میز

مهدی همتی

آلن شهابی

علیرضا مصرزاده

آمادگی جسمانی

مجید موسی پور

شمسعلی مومن پور

محمد آقامیرزایی

شطرنج

یزدان اعرابی

محسن رشیدی

آلن شهابی

بدمینتون

مجید رضایی

عباس شعبانی

علی براری

 

 

مسابقه بانوان(تیمی)

تیم اول

تیم دوم

تیم سوم

طناب کشی

تیم رز

مهناز شاه محمدیان،محبوبه شاعری،جهان مومنی،فاطمه محمودخانی

تیم گلایل

زهرا همتی،سکینه حسینی،زینب سلیمانی،نساء محمودی.

تیم شقایق

رویا حیدری،مریم السادات فتحی شرق بین،شهناز نقدعلیان،سارا حق شناس.

 

 

مسابقه آقایان(تیمی)

تیم اول

تیم دوم

تیم سوم

طناب کشی

تیم حفاظت فیزیکی

سرپرست :خدایار صادقی

،رحیم شهاب،محسن رشیدی،علی براری،توحیداحسانی،نادر شامحمدیان،مرتضی عسگری

تیم سادات

سرپرست:حسین احمدپوری

امیر ساداتی،سیدافشین حسینی،نقی کربلایی،سعید رنجبر،محمد بهرامعلی،محسن کرمزادی

تیم نقلیه

سرپرست:ابراهیم نیازی

حسن طاهرقلی،حسن صالحی،علی محمد قدیمی،مجتبی بخششی،علیرضا هداوندی،امیر بلوکی

فوتبال گل کوچک

تیم بسیج کارکنان

سرپرست:سیدابوالقاسم هاشمی

علیرضا حسین شرقی،مهدی همتی،بابک شکری،جواد بهمنی

تیم سما

سرپرست:علیرضا عسگری

حسین عبدالهی،محسن اسلامی،محمدجواد خزاعی،مجید موسی پور

تیم حفاظت فیزیکی

سرپرست:خدایار صادقی

حسن کاظمی،محسن کرمزادی،محمد بهرامعلی،سیدامیر ساداتی

والیبال

تیم امورمالی

سرپرست:شیرخدا گنج دست

رحت الله مشهدی،رحمت حسین تبار،حسن اسماعیلی،موسی الرضا ریاحی،احمد محمدزاده کشتلی،کورش اسکندری،محمدرحیم کردجزی،شمس علی مومن پور.

تیم تربیت بدنی

سرپرست:علیرضا حسین شرقی

بابک شکری،کورش حنیفی،فرهاد عباسی،خدایار صادقی،مهدی همتی،محمد علی خانزاده

،جواد بهمنی،کامران صبوریان.

تیم شهید حججی

سرپرست:جلال حیدربیگی

رسول مشهدی،هومن شاهمرادی،قنبرعلی ابراهیمیان،مهدی کلانتری،علی طاهری،غلامعلی اکبری،علیرضا سلطانی،سلمان مقدسی،

فوتسال

تیم معاونت دانشجویی و فرهنگی

سرپرست:دکتر محمدرحیم رسولی آزاد

محسن کرمزادی،محسن رشیدی،محمد بهرامعلی،سیدامیر ساداتی،احمد محمدزاده،حسن کاظمی،شمسعلی مومن پور،حسین نجف زاده.

تیم تربیت بدنی

سرپرست:کامران صبوریان

کورش حنیفی،علیرضا حسین شرقی،مهدی همتی،بهرام صالح نیا،بابک شکری،جواد بهمنی،خدایار صادقی،حسین رضایی.

تیم کارگزینی هیات علمی

سرپرست:رضا صدقی

سیدابوالفضل حسینی،عباس شعبانی،مسلم رنجبر،محمد آقامیرزایی،مرتضی شریف آهی،علی محمد دانایی،سیداحمد مشهدی،مجید رضایی.

 

 

 


نظر شما :