نتایج مسابقات جشنواره ورزشی آقایان ویژه دهه مبارک فجر

نتایج مسابقات جشنواره ورزشی آقایان ویژه دهه مبارک فجر

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۱۰ کد : ۳۱۵۷ اخبار
تعداد بازدید:۷۹۷
نتایج مسابقات جشنواره ورزشی آقایان ویژه دهه مبارک فجر

مسابقات جشنواره ورزشی آقایان ویژه دهه مبارک فجر که از 12 بهمن آغاز گردیده است به شرح ذیل می باشد:

شطرنج نفرات اول تا سوم:

آقایان احسان لبافی-سیدمرتضی موسوی-محسن رشیدی

 

تنیس روی میز نفرات اول تا سوم:

عبدالله قاسم پور-امیر یعقوبی-مهدی همتی

 

بدمینتون نفرات اول تا سوم:

محمدعلی مهاجر-کیوان جعفر طیاری-حسین رمضانی

 

طناب کشی تیم های اول تا سوم:

تیم اول:(اداره نقلیه)

سرپرست:آقای ابراهیم نیازی

وحید قلی پور-حسن صالحی-سلمان مقدسی-امیر بلوکی-علیرضا هداوندی-حسن طاهرقلی-مجتبی بخششی-یوسف بهادری زاده-حسین احدپوری

 

تیم دوم:(شهدای آتش نشان)

سرپرست:آقای ابوالقاسم هاشمی

امیر ساداتی-محسن کرمزادی-علی محمد قدیمی-افشین حسینی-جواد اسماعیلی-رشید گراوند-اصغر عالی زاده-رحیم شهاب-محسن رشیدی

 

تیم سوم:(حراست و حفاظت فیزیکی)

سرپرست:آقای خدایار صادقی

حسن کاظمی-سعید رنجبر-توحید احسانی-سیدغلامعلی تقوی-محمد بهرامعلی-یوسف کاشانی-مرتضی عسگری-مرتضی فکری-حمید گل محمدی

 

 دارت نفرات اول تا سوم:

آقایان موسی الرضا ریاحی- محمدرضا فصیحی-عبدالرزاق میرزایی

 

فوتسال تیم اول تا سوم:

تیم اول:(شهدای آتش نشان)

سرپرست:آقای ابوالقاسم هاشمی

آقایان:جواد بهمنی-محسن رشیدی-کورش حنیفی-علیرضا حسین شرقی-بابک شکری-شمسعلی مومن پور-حسین نجف زاده-عبدالرزاق میرزایی-کامران صبوریان-احمد محمدزاده-مهدی همتی-حسین رضایی

 

تیم دوم:(پلاسکو)

آقایان:علیرضا رشیدی-متین حسین پناهی-مجتبی مهرابی-ایمان ملکی-هومن مهدی اسفندفر-سعید خالصی-فرزین جعفری-محمد فرزانه-محسن جودت-مهدی توکلی-محمد رحمتی-محمد نوری

 

تیم سوم:(تربیت بدنی)

سرپرست:آقای کامران صبوریان

آقایان:میلاد نوربخش-داور نامور-مهرداد احمدی-سهراب باطن-پوریا کمالی پور آزاد-علیرضا خدادادی-مسعود نریمان-امیرمحمد علیپور-محمد غفرانی-حمید فضلی-مهرشاد ریاضی-آرمان کریمی

 

 

والیبال تیم اول تا سوم:

تیم اول:(سما)

سرپرست:آقای علیرضا عسگری

آقایان:مجید موسی پور-محمدجواد خزائی-مصطفی فرخی-امیرمحمد درویشی-سیدابراهیم جلالی-محمدرضا شعبانی-محمد دولت پرست-پرویز حسن خانی-قاسم افشاری تبریزی اقدم-حق رضا عیوضی

 

تیم دوم:تربیت بدنی 1

سرپرست:آقای ناد علی شرمی علمداری

آقایان:کامران صبوریان-رحمت حسین تبار-منوچهر مشهدی-جواد بهمنی-محمد علی خانزاده-علیرضا سلطانی-غلامرضا طاهری-هومن شیرمحمدی-غلامعلی اکبری هتکه لویی-احمد محمدزاده کشتلی

 

تیم سوم:گروه تربیت بدنی

سرپرست:آقای بهرام صالح نیا

مهدی میرهاشمی-بابک میرهاشمی-آرش قهرمانی-فربد لامع-محمدعلی محسنی-سیدحمید میرنظامی-مرتضی میرزایی-فرهاد درویشی-معین رضوی نیا-میثاق درویشی

 

 

 


نظر شما :